http://pctrikovi.com/forum/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
http://pctrikovi.com/forum/

http://pctrikovi.com/forum/
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 [solved]Hitno pomagajte

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
remote
junior
junior
remote


Broj postova : 11
Reputation : 1
Bodovi : 27577
Taurus
Age : 51
Registration date : 07.04.2009

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty29.06.09 0:57

sad sam dosao na komp da nesto napisem za sutra kad ono svi office dokumenti su mi promijenjeni i otvaraju se u nero formatu tj. ne mogu ih nikako otvoriti u doc formatu. Provao sam sa default na word ali ne reagira, što je najgore maknuo sam office i ponovo ga istalirao ali opet nista.
Word radi ali ovi dokumenti su mi ostali u nero formatu i nikako da ih vratim na dock format.

OS - Vista Ultimate
Office 12
[Vrh] Go down
Zeko
big bad
big bad
Zeko


Broj postova : 1018
Reputation : 22
Bodovi : 31367
Male Libra
Age : 46
Lokacija : Bjelovar
Interesi : Informatika
zanimanje : Svašta pomalo
Registration date : 25.05.2007

Character sheet
Admin zeko: 555

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty29.06.09 15:39

desni klik na dokument koji mjenjaš zatim
[b]propertis -change(promjeni)-stavi program koji želiš da ti otvara zadanu datoteki i na kraju obavezno stavi kvačicu na always use selected program to open this kind of file [/b]

>> i to bi trebalo biti to ,znaći sve datoteke se tom ekstenzijom če se defaltno otvarati sa tom progarmom koji si TI zadao.Jedino ako ti nije nekakva virusćina zaletila pa sve zbrkala,skeniraj ti i komp za svaki skučaj.... sretno ...
[Vrh] Go down
http://www.pctrikovi.com/
remote
junior
junior
remote


Broj postova : 11
Reputation : 1
Bodovi : 27577
Taurus
Age : 51
Registration date : 07.04.2009

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty29.06.09 16:59

provao sam i to, nece
komp sam skenirao i nema virusa

ne trebate se vise muciti pukao sam format i sad uredno radi
[Vrh] Go down
Zeko
big bad
big bad
Zeko


Broj postova : 1018
Reputation : 22
Bodovi : 31367
Male Libra
Age : 46
Lokacija : Bjelovar
Interesi : Informatika
zanimanje : Svašta pomalo
Registration date : 25.05.2007

Character sheet
Admin zeko: 555

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty29.06.09 21:42

kako naš zoxx kaže format C zakon , uvjek pomogne hehe
[Vrh] Go down
http://www.pctrikovi.com/
frenk
stariji junior
stariji junior



Broj postova : 27
Reputation : 4
Bodovi : 27650
Taurus
Age : 74
Lokacija : osijek
Interesi : tehnika
zanimanje : ekonomist
Registration date : 26.03.2009

Character sheet
Admin zeko: 100

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty07.09.09 1:12

Ne znam jesam li zalutao tematski ali vas molim za pomoć.Imam instaliran OS Windows Vista Business.Došao sam u iskušenje zbog radoznalosti pa sam na praznu D particiju instalirao Vista-ultimate i kad sam vidio da gotovo i nema razlike formatirao sam D particiju i mislio da je time sve riješeno.Ali ne,sada kad uključim komp on mi prije podizanja ponudi dvije windows viste i ako brzo ne odem na donju ponudu onda mi traži instalacijski disk da bi ponovo bootali ultimate.Kako i na koji način,osim onog "jovo nanovo" se mogu riješiti tog vražjeg crnog teksta da mi diže odmah moj Business , bez opcija? hvala[/b]
[Vrh] Go down
Zeko
big bad
big bad
Zeko


Broj postova : 1018
Reputation : 22
Bodovi : 31367
Male Libra
Age : 46
Lokacija : Bjelovar
Interesi : Informatika
zanimanje : Svašta pomalo
Registration date : 25.05.2007

Character sheet
Admin zeko: 555

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty07.09.09 15:55

hehe,e franc franc,malo nas zeje....

citat kolege hehe

""Ubacite bootabilni dvd VISTA Sklonjanje boot screen (slika se pojavljuje pri dizanju sistemakada ukljucimo racunar)Ako imamo XP: Idemo Start -> Run, ukucamo cmd i stisnemo EnterAKo je windows Vista: Idemo Strat, klik Accessories, desni klik command-prompt shortcut, i onda kliknemo Run AdministratorU cmd-u (command promptu) idemo: Drive:\Boot\Bootsect.exe -NT52 ALL (obavezno odmaknuti)"Drive" to vam je drive gdje se nalazi dvd od Viste.Nakon toga restartate PC zatim, idete na MYcomputer i kliknete desni klikna particiju i foramtirate gdje se nalazila Vista.


Ovo samo vrijedi kada imate dva sistema na PC-u i kada je Vista primarana a ne sekundarna""

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img401/5861/advancetmemoridump.jpg[/img]

mada mislim da ti jenajlakse u visti da instaliras easybcd i u change settings postavis vista kao default OS

http://neosmart.net/dl.php?id=1

sretno heheeh

možeš čak u [b]mscofig[/b] jedino što moraš znati što brišeš , hmmm, sretno
[Vrh] Go down
http://www.pctrikovi.com/
Franjo
čudnovati znalac
čudnovati znalac
Franjo


Broj postova : 25
Reputation : 20
Bodovi : 26952
Male Taurus
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Interesi : Ma sve
zanimanje : Pecaroš
Registration date : 18.08.2009

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty07.09.09 18:08

[quote:9f4f="Zeko"]hehe,e franc franc,malo nas zeje....[/quote]

nisam to ja. Moj user je Franjo, a ovaj frenk, čovjek iz osijeka ja iz broda, frank ima 59, a ja 34 g.


Zadnja promjena: Franjo; 07.09.09 18:12; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Franjo
čudnovati znalac
čudnovati znalac
Franjo


Broj postova : 25
Reputation : 20
Bodovi : 26952
Male Taurus
Age : 48
Lokacija : Sl.Brod
Interesi : Ma sve
zanimanje : Pecaroš
Registration date : 18.08.2009

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty07.09.09 18:11

[quote:0eab="Zeko"]možeš čak u [b][i]mscofig[/i][/b] jedino što moraš znati što brišeš , hmmm, sretno[/quote]
greška u tipkanju, da se čovjek nebi mučio: [b]msconfig[/b]
[Vrh] Go down
frenk
stariji junior
stariji junior



Broj postova : 27
Reputation : 4
Bodovi : 27650
Taurus
Age : 74
Lokacija : osijek
Interesi : tehnika
zanimanje : ekonomist
Registration date : 26.03.2009

Character sheet
Admin zeko: 100

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty07.09.09 19:17

Zeko.nije prvi put da si mi pomogao u rekordnom vremenu,skinio sam easy bcd i riješio gnjavažu,svaka čast i veliko hvala
[Vrh] Go down
frenk
stariji junior
stariji junior



Broj postova : 27
Reputation : 4
Bodovi : 27650
Taurus
Age : 74
Lokacija : osijek
Interesi : tehnika
zanimanje : ekonomist
Registration date : 26.03.2009

Character sheet
Admin zeko: 100

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty07.09.09 19:27

Esad ima još jedna caka.Jučer sam malo čistio registre sa Vista manager i kad sam završio izbacilo mi se upozorenje da provjerim status antivirusa / imam instaliran Avast / i sad mi nudi svoje , naravno kupovne a meni je Avast na hrvatskom super zaštita ali ga sad ne mogu aktivirati i stalno mi u taskbaru taj crveni kurton /karton/ izbacuje upozorenje,kako da ga ubijem i vratim Avast u normalno stanje /op.-više nikad neću koristiti Vista manager mada je najbolji za generalke hardvera-samo za cijenu novog antivirusa,hehe
[Vrh] Go down
Zeko
big bad
big bad
Zeko


Broj postova : 1018
Reputation : 22
Bodovi : 31367
Male Libra
Age : 46
Lokacija : Bjelovar
Interesi : Informatika
zanimanje : Svašta pomalo
Registration date : 25.05.2007

Character sheet
Admin zeko: 555

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty08.09.09 0:10

[b]"Franji" se ispričavam kad ne gledam tko što piše,[/b]


"[b]frenk[/b]" tebi ako sam dobro skužio "Vista manager" izbacuje da kupiš neki antivirusni softver , hmm ,to još nisam vidio niti čuo , može neka slika da vidimo o čem se točno radi
[Vrh] Go down
http://www.pctrikovi.com/
frenk
stariji junior
stariji junior



Broj postova : 27
Reputation : 4
Bodovi : 27650
Taurus
Age : 74
Lokacija : osijek
Interesi : tehnika
zanimanje : ekonomist
Registration date : 26.03.2009

Character sheet
Admin zeko: 100

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty08.09.09 0:38

[quote:0699="frenk"]Esad ima još jedna caka.Jučer sam malo čistio registre sa Vista manager i kad sam završio izbacilo mi se upozorenje da provjerim status antivirusa / imam instaliran Avast / i sad mi nudi svoje , naravno kupovne a meni je Avast na hrvatskom super zaštita ali ga sad ne mogu aktivirati i stalno mi u taskbaru taj crveni kurton /karton/ izbacuje upozorenje,kako da ga ubijem i vratim Avast u normalno stanje /op.-više nikad neću koristiti Vista manager mada je najbolji za generalke hardvera-samo za cijenu novog antivirusa,hehe[/quote]
Ma radi se o tome da mi je poslije korištenja programa Vista manager sa kojim sam čistio registre i disc deaktiviran antivirus Avast* i kada kliknem na "pogledaj rješenje" onda mi otvori Microsoft stranicu sa ponudom 10-ak antivirus softwera a ja sam zadovoljan sa Avasti ali ga ne mogu pokrenuti a ona crvena ikona u progr. traci desno mi stalno izbacuje upozorenje da mi je sigurnost ugrožena pa sam morao Avast delet i skinio sam AVG na 30 dana i njega mi odmah prihvatio i ugasio svoju dosadnu lampicu sad tražim key...pozdrav i hvala
[Vrh] Go down
Zeko
big bad
big bad
Zeko


Broj postova : 1018
Reputation : 22
Bodovi : 31367
Male Libra
Age : 46
Lokacija : Bjelovar
Interesi : Informatika
zanimanje : Svašta pomalo
Registration date : 25.05.2007

Character sheet
Admin zeko: 555

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty08.09.09 0:43

ima dosta kvalitetnih besplatnih riješenja također moram preporućiti aviru,no mogao si probati maknuti avasta i skinuti noviju inaćicu i probat je instalirati pa vidjeti što bi se desilo,no niti avg nije loše (free) riješenje.
[Vrh] Go down
http://www.pctrikovi.com/
frenk
stariji junior
stariji junior



Broj postova : 27
Reputation : 4
Bodovi : 27650
Taurus
Age : 74
Lokacija : osijek
Interesi : tehnika
zanimanje : ekonomist
Registration date : 26.03.2009

Character sheet
Admin zeko: 100

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty12.09.09 21:43

Hvala Zeko ,uspio sam AVG 8.5 instalirat i aktivirat do 20.. o tome se ne piše... Ali evo novih problema-to mene stalno prati.Od jučer mi se pojavljuje ako hoću nešto remove ili ako hoću neku stranicu poslati ili otvoriti neki link u prispjelom E-mailu,dakle otvori se "prozorčić" WINDOWS INSTALLER sa porukom da umetnem instalacijski disc sa programom , recimo , ASK, ako hoću obrisati ASK-tollbar tako da od njega ne mogu niti što brisati niti što poslati niti primljene stvari na mailu otvoriti stalno se naguzi a ja se hladno preznojim.Probao sam svašta ali bez tebe ništa...
[Vrh] Go down
frenk
stariji junior
stariji junior



Broj postova : 27
Reputation : 4
Bodovi : 27650
Taurus
Age : 74
Lokacija : osijek
Interesi : tehnika
zanimanje : ekonomist
Registration date : 26.03.2009

Character sheet
Admin zeko: 100

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty15.09.09 1:05

[quote:34dd="frenk"]Hvala Zeko ,uspio sam AVG 8.5 instalirat i aktivirat do 20.. o tome se ne piše... Ali evo novih problema-to mene stalno prati.Od jučer mi se pojavljuje ako hoću nešto remove ili ako hoću neku stranicu poslati ili otvoriti neki link u prispjelom E-mailu,dakle otvori se "prozorčić" WINDOWS INSTALLER sa porukom da umetnem instalacijski disc sa programom , recimo , ASK, ako hoću obrisati ASK-tollbar tako da od njega ne mogu niti što brisati niti što poslati niti primljene stvari na mailu otvoriti stalno se naguzi a ja se hladno preznojim.Probao sam svašta ali bez tebe ništa... :alien:[/quote]
Odgovorio bih sam na svoje pitanje ali NE ZNAM ,Zeko javi se ako mi možeš pomoći ,ako ne, moram Vistu ponovo postavljati a to je posao da mi se ovo malo kose diže,zato pliz-pomozi
[Vrh] Go down
Zeko
big bad
big bad
Zeko


Broj postova : 1018
Reputation : 22
Bodovi : 31367
Male Libra
Age : 46
Lokacija : Bjelovar
Interesi : Informatika
zanimanje : Svašta pomalo
Registration date : 25.05.2007

Character sheet
Admin zeko: 555

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty16.09.09 20:27

[quote:239f="frenk"][quote:239f="frenk"]Hvala Zeko ,uspio sam AVG 8.5 instalirat i aktivirat do 20.. o tome se ne piše... Ali evo novih problema-to mene stalno prati.Od jučer mi se pojavljuje ako hoću nešto remove ili ako hoću neku stranicu poslati ili otvoriti neki link u prispjelom E-mailu,dakle otvori se "prozorčić" WINDOWS INSTALLER sa porukom da umetnem instalacijski disc sa programom , recimo , ASK, ako hoću obrisati ASK-tollbar tako da od njega ne mogu niti što brisati niti što poslati niti primljene stvari na mailu otvoriti stalno se naguzi a ja se hladno preznojim.Probao sam svašta ali bez tebe ništa... :alien:[/quote]
Odgovorio bih sam na svoje pitanje ali NE ZNAM ,Zeko javi se ako mi možeš pomoći ,ako ne, moram Vistu ponovo postavljati a to je posao da mi se ovo malo kose diže,zato pliz-pomozi[/quote]

gle najbolje kad ni sam neznaš to je krenulo po zlu napravi reinstalaciju koja traje cca 25/35 minuta i prije se budeš riješio nebuloza
[Vrh] Go down
http://www.pctrikovi.com/
frenk
stariji junior
stariji junior



Broj postova : 27
Reputation : 4
Bodovi : 27650
Taurus
Age : 74
Lokacija : osijek
Interesi : tehnika
zanimanje : ekonomist
Registration date : 26.03.2009

Character sheet
Admin zeko: 100

[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty29.09.09 22:54

Hvala Zeko,upravo to sam i napravio i evo nakon tjedan dana dok su legli svi up date i ostalo dok sam naštimao kako je bilo opet se pojavio problem nakon što mi je updejtiro SP-2.Naime,sve radi super,još sam u međuvremenu utako još 2gb RAM-a /sad ima 4gb/ jedino me nervira što se preko ikone u progr. traci koja prikazuje 2 ekrančića /ADSL/ pojavio crveni križić kao da nije uspostavljena LAN veza a internet i sve ostalo normalno radi jedino se ponekad u radu otvori prozor u kome piše da je HOST PROCES SERVIS prestao raditi.Ulazio sam sa msconfig koliko sam znao ali nisam ništa riješio pa te Zoki molim kad imaš malo volje i vremena da mi pomogneš - hvala
[Vrh] Go down
Sponsored content





[solved]Hitno pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: [solved]Hitno pomagajte   [solved]Hitno pomagajte Empty

[Vrh] Go down
 
[solved]Hitno pomagajte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PROBLEM S PC!!!HITNO ODGOVORITE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
http://pctrikovi.com/forum/ :: Operativni sustavi (trenutno Vista ,a kasnije tko zna...) :: Vista Općenito...-
Forum(o)Bir: